18 Ağustos 2013 Pazar

SELİMİYE LOCA HOTELYine uzun bir ara oldu ama şahane, iç açıcı, huzurlu ve üstelik lezzet dolu bir mekan tanıtmak istiyorum size. Yazın şu güzel günlerinde hepimiz tatil isteriz öyle değil mi? Ama tatil rezervasyonları hep risklidir. Otel, odalar, havuz hayalimizdeki gibi mi? Hijyenik mi? Konforlu mu? Çalışanlar güler yüzlü mü ? Ve özellikle yemekler lezzetli mi bize hitap eder mi vs..?
Peki ya ben size hayallerinizdeki tatili buldunuz desem? Hayalinizdeki otel, hayalinizdeki manzara, deniz ve lezzetli mi lezzetli yiyecekler.. Üstelik bunların hepsi aile sıcaklğında sizi bekliyor. İşte size adres; Marmaris Selimiye Loca Hotel.

Daha önce gitme imkanınız oldu mu bilmiyorum. Ama ben Selimiye’ye hayran kaldım. Selimiye Marmaris’in en bakir koylarından. Loca Otel de bu eşsiz yerde güneşle denizin dansına gün boyu şahit olacağınız hakim bir tepede. Burada çam kokuları başınızı döndürecek ve siz bu doğal güzelliğe hayran kalacaksınız. Kahvaltı terasında otelin kendi bahçesinde yetiştirilen organik ürünlerle kahvaltınızı yapacaksınız. Ev yapımı çörekler, tartlar, reçelleri de unutmak mümkün mü? Gerçekten mutfakta harikalar yaratıyorlar!


Tatilinizi huzur içinde geçirmek, eve dinlenmiş, arınmış ve yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle dönmek istiyorsanız adresi yukarıda, fotoğrafları ise hemen aşağıda J

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder